Futbal: Neapol otočil v nadstavení duel s Parmou, AC Miláno stále bez výhry (2)

včera 23:04
Rím 31. augusta (TASR) - Futbalisti AC Miláno zostávajú aj po 3. kole novej sezóny talianskej Serie A bez víťazstva. Na pôde Lazia Rím získali bod po remíze 2:2 a celkovo majú na konte dva. Neapolčania otočili až v nadstavenom čase druhého polčasu domáci duel s nováčikom z Parmy. Postarali sa o to Romelu Lukaku a víťazným zásahom v 96. minúte Frank Anguissa. Hostia dohrávali záverečných 15 minút bez brankára Ziona Suzukiho, ktorý sa nechal vylúčiť a keďže Parma si už vyčerpala striedania, do brány musel ísť obranca Enrico Del Prato. Hráči Cagliari prehrali v na ihrisku Lecce 0:1. Slovenský obranca Adam Obert v drese sardínskeho klubu nenastúpil. Lecce naplno zabodovalo prvýkrát v sezóne, Cagliari na víťazstvo stále čaká. Serie A - 3. kolo: Lazio Rím - AC Miláno 2:2 (:) Góly: 62. Castellanos, 66. Dia - 8. Pavlovič, 72. Rafael Leao SSC Neapol - Parma Calcio 2:1 (0:1) Góly: 90.+2. Lukaku, 90.+6. Anguissa - 19. Bonny (z 11 m), ČK: 75. Suzuki (Parma) po 2. ŽK FC Bologna - FC Empoli 1:1 (1:1) Góly: 2. Fabbian - 4. Gyasi US Lecce - Cagliari Calcio 1:0 (1:0) Gól: 26. Krstović, ČK: 45.+1. Dorgu (Lecce) /A. Obert (Cagliari) sedel na laivčke/ UPOZORNEIE: Správa je rozšírená v perexe, v 2. odseku a o ďalšie sumáre tt