Futbal-LM: Celtic Glasgow - ŠK Slovan Bratislava 1:0 po 1. polčase

18. septembra 2024 21:48
Glasgow 18. septembra (TASR) - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava prehrávali po prvom polčase svojho premiérového duelu v hlavnej fáze Ligy majstrov na pôde glasgowského Celticu 0:1. Gól strelil v 17. minúte po rohu a prudkej hlavičke obranca Liam Scales. 1. kolo ligovej fázy LM (Celtic Park, Glasgow) - polčas: Celtic Glasgow - SLOVAN BRATISLAVA 1:0 Gól: 17. Scales, Rozhodovali: Makkelie - Steegstra, de Vries (všetci Hol.), ŽK: Johntson - Weiss ml., Wimmer, Tolič. Celtic: Schmeichel - Johnston, Carter-Vickers, Scales, Taylor - Engels, McGregor, Hatate - Kühn, Furuhaši, Maeda SLOVAN: Takáč - Blackman, Kašia, Bajrič, Wimmer - Kucka, Ignatenko - Barseghjan, Tolič, Weiss ml. - Strelec /vyslaný redaktor TASR ny/ ms