Hokej-TEL: Slovan zdolal Banskú Bystricu 4:3 v 3. kole, sumár

24. septembra 2024 20:21
Bratislava 24. septembra (TASR) - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v utorkovom zápase 3. kola Tipos extraligy nad Banskou Bystricou 4:3. O triumfe domácich rozhodol minútu a pol pred koncom Samuel Takáč. Slovan pritom prehrával po prvej tretine 1:3. Zverenci Petra Oremusa majú na konte majú 6 bodov. "Barani" získali v doterajšom priebehu súťaže o dva body menej. Tipos extraliga - 3. kolo: HC Slovan Bratislava - HC MONACObet Banská Bystrica 4:3 (1:3, 2:0, 1:0) Góly: 8. Bakoš (Pecararo, Acolatse), 28. Pecararo (Acolatse, Murphy), 40. Pecararo (Bakoš, Lukošik), 59. Takáč (Egle, Acolatse) – 10. Boucher (Wedman, Faith), 16. Faith (Zeleňák), 17. Wedman (Boucher, Voyer). Rozhodcovia: J. Konc ml., Hronský - D. Konc ml., Hercog, vylúčení: 7:5 na 2 min., navyše Česánek (B. Bystrica) DKZ za napadnutie rozhodcu, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 3014 divákov. Slovan: Šutov (21. Godla) – Acolatse, Bačik, Kubka, Golian, Maier, Sersen, Královič – Pecararo, Hoelscher, Murphy – Bakoš, Egle, Takáč – Štetka, Bjalončík, Šille – Dudáš, Preisinger, Lukošik – Kukumberg Banská Bystrica: Hrachovina - Scarlett, Chicoine, Michalčin, Zeleňák, Žabka, Česánek, Stránský – Voyer, Boucher, Petriska – Adams, Wedman, Faith – Výhonský, Bíreš, Tomka – Jasenec, Čunderlík, Matoušek wr tt