Futbal: VfB Stuttgart – TSG 1899 Hoffenheim 1:1 v 6. kole Bundesligy (3)

včera 21:32
Berlín 6. októbra (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov si v nemeckej Bundeslige pripísali druhý nerozhodný výsledok za sebou. V nedeľnom súboji 6. kola remizovali na ihrisku Frankfurtu 3:3, keď vyrovnávajúci gól inkasovali v nadstavenom čase. Postaral sa o to dvojgólový egyptský útočník Omar Marmoush. V drese Frankfurtu skóroval aj Hugo Ekitike, za Bayern si góly pripísali Kim Min-Jae, Dayot Upamecano a Michael Olise. Bavorský klub zostal na čele tabuľky už iba o skóre pred Lipskom, ktoré vyhralo v nedeľu na ihrisku Heidenheimu 1:0. Rozhodol o tom v 59. minúte belgický útočník Lois Openda. Jeho tím je v novom ligovom ročníku rovnako ako Bayern stále bez prehry. Frankfurt je tretí o bod za vedúcou dvojicou. Stuttgart remizoval doma s Hoffenheimom 1:1. Aspoň bod zachránil v desiatej minúte nadstaveného času striedajúci Ermedin Demirovič, keď dopravil do siete loptu po svojom nepremenenom pokutovom kope. Bundesliga - 6. kolo: 1. FC Heidenheim – RB Lipsko 0:1 (0:0) Gól: 59. Openda Eintracht Frankfurt – Bayern Mníchov 3:3 (2:2) Góly: 22. a 90.+4 Marmoush, 35. Ekitike – 15. Kim Min-Jae, 38. Upamecano, 53. Olise VfB Stuttgart – TSG 1899 Hoffenheim 1:1 (0:1) Góly: 90.+10 Demirovič - 45. Gendrey UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o 3. odsek a ďalší sumár mp