Futbal-NL: MFK Ružomberok - DAC Dunajská Streda 1:1 v 11. kole - sumár

dnes 17:29
Ružomberok 19. októbra (TASR) - Futbalisti MFK Ružomberok remizovali v sobotnom zápase 11. kola Niké ligy doma s DAC Dunajská Streda 1:1. Oba tímy čakajú na ligové víťazstvo už tri kolá. Skóre otvoril v 12. min. Nigérijčan v službách DAC–u Fortune Bassey hlavou po presnom centri Christiána Herca. O šesť minút bolo vyrovnané - Alejandro Mendez zahral rukou vo vlastnom pokutovom území a Samuel Lavrinčík nariadenú penaltu premenil na 1:1. V prvom polčase boli smerom dopredu o niečo aktívnejší hostia, po zmene strán to bola vyrovnaná partia a na skóre sa už nič nezmenilo. Niké liga - 11. kolo: MFK Ružomberok – FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (1:1) Góly: 18. Lavrinčík (z 11 m) - 12. Bassey. Rozhodovali: Kružliak – Pozor, Štrbo, ŽK: Tučný, Gabriel, Lavrinčík, Kelemen – Mendez, Almási, Yapi, Oritz, 1033 divákov Ružomberok: Ťapaj – Gabriel, Köstl, Mojžiš – Gomola (46. Múdry), Lavrinčík, Luterán, Selecký – Hladík, Chrien (88. Kelemen), Tučný (60. Huf) Dunajská Streda: Popović – Oritz, Kačaraba, Brunetti – Vitális (57. Ramadan), Herc (84. Andzouana), Bajo, Mendez – Yapi, Bassey (63. Almási), Trusa ext mp